0850 888 84 93 info@vizefix.com
Hemen Ara
BAŞVURU YAP

AS Visa

AS Visa AS Visa

Schengen ülkeleri arasında yer alan Macaristan, Slovenya, Portekiz ve Norveç vizeleri için konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş temsilciliktir. Norveç için sadece İstanbul başvuruları AS VİSA ‘dan yapılmaktadır. AS VİSA sadece randevulu işlem sağlamakt

Macaristan vizesi için hazırlanması gereken evraklar ve yazılması gereken İngilizce dilekçe örnekleri Vizefix tarafından başvuru sahiplerine iletilerek başvuru sahibinin sorunsuz vize almasının yolunu açmıştır.

Portekiz vizesine için başvuru sağlanırken gerekli evrakların iletimi ve randevu oluşturma aşamasında Vizefix başvuru sahiplerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sadece İstanbul yetki alanına sahip olan başvuru sahipleri işlemlerini AS VİSA’dan gerçekleştirilirken, Ankara yetki alanındaki başvuru sahipleri işlemlerini konsolosluktan sağlamakla yükümlü tutulmuştur. Konsolosluk istemiş olduğu evrakları yeterli görmeyip ek evrak talep etme hakkına sahiptir. Bu konuda bilgi almak için 0850 888 84 93 numaramız üzerinden bizlere ulaşabilir ve eksiksiz başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayınız ki, vizenizin sonuçlanma süresi 5 ila 15 iş günüdür. Randevu oluşturma aşamasının gözardı edilmeksizin seyahat tarihinizden en az 30 gün öncesinde başvuru sahibinin Vizefix’e ulaşmanız zorunludur.