0850 888 84 93 info@vizefix.com
Hemen Ara
BAŞVURU YAP

BLS İspanya Vizesi

BLS İspanya Vizesi BLS İspanya Vizesi

BLS, sadece Schengen ülkeleri arasında bulunan İspanya 90 gün altı ve üzeri vize işlemleri için yetkilendirilmiş temsilciliktir. BLS, randevulu işlem sağlamakta ve İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Gaziantep olmak üzere BLS ofislerinden işlem yapmaktadır.

Gri, Yeşil ve Diplomatik olan siyah ile kırmızı pasaport sahipleri 180 gün içinde en fazla 90 gün yapılacak olan İspanya ziyareti için İspanya Schengen vize işlemlerinden muaf tutulmuştur . Vizefix başvuru sahibinin vize türüne uygun online randevusunu oluşturduktan sonra başvuru sahibinin şahsına özel evrak listesini başvuru sahibine iletmektedir. İspanya vizesi için başvuru sahibinin detaylı İngilizce seyahat planı dilekçesi önem arz eden evraklar arasında yer almaktadır. Bunun dışında konsolosluğun beyan etmekle zorunlu tutmuş olduğu evraklardan bir diğeri ise konfirmasyonlu veya PNR numaralı otel ve uçak rezervasyonudur. Bu nedenle İspanya vizesi alma konusunda Vizefix ile işbirliği yaparak gerekli imtiyazlara sahip olmanız önerilir. Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için 0850 888 84 93 numaramız üzerinden profesyonel danışmanlarımıza ulaşabilir ve sorunsuz bir başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayınız ki vizenizin olumlu sonuçlanmasındaki en önemli kriter evraklarınızın prosedüre göre hazırlanmış ve uygunluk denetiminden geçmiş olmasıdır. Eksik ve hatalı evrak beyan etmek vizenizin ret ile sonuçlanmasına sebebiyet verecektir.

Vizenizin sonuçlanması süresi ise 5 ila 15 iş günü içerisindedir. Bu nedenle planlamış olduğunuz seyahatinizde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için seyahat tarihinizden en az 60 gün öncesinde Vizefix ‘e ulaşmanız gerekmektedir.

Detaylı evrak listesine gitmek istediğiniz ülkeyi seçerek, o ülkenin vize türüne göre belirlemiş olduğumuz linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.