0850 888 84 93 info@vizefix.com
Hemen Ara
BAŞVURU YAP

Amerika Vizesi

Amerika Vizesi

AMERİKA VİZESİ ALABİLMEK İÇİN VİZEFİX :

Amerika’ ya giriş yapabilmek için başvuru yapacağınız herhangi bir vize türü, mülakat ile sonuçlanan bir süreci de beraberinde getirmektedir. Online olarak başlayan ve devam eden başvuru süreci konsül ile yapacağınız mülakata kadar devam edecektir. vizefix.com olarak başvuru sürecinizi, DS-160 formunuzun doldurulmasından başlayıp, mülakatınız sonuçlanıp, pasaportunuz UPS ile elinize ulaşıncaya kadar süreci yöneterek, vizenizi rahatlıkla alacağınızı garanti ederiz. Sorunsuz bir vize başvurusu için 0850 888 84 93 numaralı ücretsiz hattımızdan bize ulaşmanız ya da vizefix.com sitemizi ziyaret ederek başvuru formu doldurmanız yeterlidir.

SEYAHAT PLANINA GÖRE VİZE BAŞVURU SÜRECİ: 

Seyahat tarihinizden 90 gün önce vize başvurusunda bulunma hakkına sahipsiniz. Belirlemiş olduğunuz tarihte seyahat edebilmeniz için; özellikle turizm sezonlarında yaşanan yoğunluğu da göz önünde bulundurarak, en az 45 gün önce vize başvuru işlemlerinizi başlatmanızı öneririz.

AMERİKA VİZE BAŞVURUSU İŞLEM SÜRECİ:

Vize başvurularınız genellikle ortalama 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süre zarfında konsolosluklar ek belgeler ve mülakat yolu ile görüşme talep etme hakkında sahiptir. Ayrıca yoğun seyahat dönemlerinde konsoloslukların yaşadığı yoğunluk da göz önünde bulundurulmalıdır.

PARMAK İZİ UYGULAMASI:    

Amerika’ da parmak izi taraması ve biyometri uygulaması yapmadan vize vermemektedir. Vizenizi her yenilediğinizde ise yeniden parmak izi taraması talep etmektedir.

HANGİ TİP VİZE ?

Aşağıda yer alan vize türlerine göre, amacınıza uygun bir başvuru dosyası hazırlamalısınız. Hangi tür mü? Merak etmeyin yanınızdayız.. Başvuru dosyası mı? Merak etmeyin yine yanınızdayız. Siz sadece bize gidiş amacınızı kısaca anlatın; hikayenizin geri kalanını biz tamamlayalım, 10 yıl Amerika’ ya giriş hakkınız olsun.

Diplomatik ve Resmi Vizeler (A,G ve NATO)
İş, Turizm, Tıbbi Tedavi Vizeleri (B)
Transit Vize (C)
Mürettebat (D)
Tüccar/Yatırımcı Vizesi (E1/E2)
Akademik Eğitim/Dil Öğrencisi/Mesleki veya Akademik Olmayan Eğitim Vizeleri (F/M)
Değişim Programı, Öğrenci Vizesi (J1)
Geçici İşçi/Çalışma ya da Staj Vizesi (H, L, O, P, Q, R)
Basın Mensubu ve Gazeteciler (I)
Seyahat amacınıza uygun vize türünüzü size özel danışmanınız ile belirleyerek zamandan kazanmaya başlıyorsunuz. Tarafımızca özenle hazırlanacak olan başvuru dosyanız, sorunsuz bir şekilde alacağınız vizeye dönüştüğünde vizefix.com ayrıcalığı ile zamanınızı nakite çevireceksiniz.

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ ?

Vize başvurularınızın süreç yönetimi, vize başvurunuz tamamlanıncaya kadar size özel atanmış olan uzman danışmanınız takibinde olacağı için gereksiz zaman kaybı yaşamayacak ve en büyük red alma sorunlarından biri olan hatalı ya da yanlış evrak sunumu, hatalı vize statüsünde başvuru gibi basit hatalar sebebiyle ortaya çıkacak olan risk düzeyi minimum seviyeye indirgenmiş olacaktır. Kaybettiğiniz zamanı ölçebilecek bir para birimi yok, ama size zaman kazandıracak olan danışmanlarınız; işlemlerinizi sistem üzerinden, hiçbir evrağınızın aslını göndermenize gerek kalmadan, kargo ya da herhangi bir ulaşım ücreti ödemeden en kısa zamanda tamamlayarak hayal ettiğiniz yolculuğa çıkmanızda en iyi destekçiniz olacaklardır.

Küçük detaylar hayallerinizi ertelemesin! 0850 888 84 93 numaralı ücretsiz hattımızı arayıp, size uygun danışmanınızı belirleyerek vizefix.com farkıyla hayallerinize uçun! İyi Yolculuklar

ZAMAN NASIL İŞLİYOR ?

Siz değerli vizefix.com müşterileri için zaman kaybedilen maddi ve manevi bir süreç olmaktan çıkıyor. Tarafımıza 0850 888 84 93 numaralı ücretsiz hattımızdan ulaştığınız ya da BAŞVURU YAP linki üzerinden başvuru formu doldurduğunuzda artık sizler de vizefix.com’ un sınırsız seyahat özgürlüğüne ilk adımı atmış olacaksınız.

Sistemimiz üzerinde size özel dosyanız oluşturulmaya başlandığında, seyahat planınıza uygun bir randevu tarih ve saati belirleniyor. Ekstra kargo masrafı yok! Evraklarınızın aslı randevu gününüze kadar sizde kalıyor, tarafımıza sistemimiz üzerinden yönlendireceğiniz evraklarınız uygunluk denetiminden geçiriliyor ve siz vizenizi sorunsuz bir şekilde almış oluyorsunuz. İşte hayalleriniz bu kadar yakın, zaman bu kadar kısa!