0850 888 84 93 info@vizefix.com
Hemen Ara
BAŞVURU YAP

Avustralya Vizesi

Avustralya Vizesi

AVUSTRALYA VİZESİ ALABİLMEK İÇİN VİZEFİX VE VFS GLOBAL:

90 güne kadar olan vize başvurularınızda, Avustralya vizesi alabilmeniz için öncelikle konsolosluğun yalnızca evrakların toplanması için yetkilendirmiş olduğu VFS GLOBAL kurumundan randevu alınması ve talep edilen evrakların eksiksiz olarak hazırlanması gerekmektedir. Avustralya vize başvuru dosyanız vizefix.com ayrıcalığı ile hazırlanacak olup, Avustralya konsolosluğunun yetki vermiş olduğu VFS GLOBAL kurumunun randevu sistemine eksiksiz olarak girişinin yapılması sağlanacaktır.

SEYAHAT PLANINA GÖRE VİZE BAŞVURU SÜRECİ:

Seyahat tarihinizden 90 gün önce vize başvurusunda bulunma hakkına sahipsiniz. Belirlemiş olduğunuz tarihte seyahat edebilmeniz için; özellikle turizm sezonlarında yaşanan yoğunluğu da göz önünde bulundurarak, en az 45 gün önce vize başvuru işlemlerinizi başlatmanızı öneririz.

AVUSTRALYA VİZE BAŞVURUSU İŞLEM SÜRECİ:

90 güne kadar olan turistik ve ziyaret vizesi başvurularınız genellikle ortalama 5 ile 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süre zarfında konsolosluklar ek belgeler ve mülakat yolu ile görüşme talep etme hakkında sahiptir. Ayrıca yoğun seyahat dönemlerinde konsoloslukların yaşadığı yoğunluk da göz önünde bulundurulmalıdır.

PARMAK İZİ UYGULAMASI:

Avustralya’ da parmak izi taraması ve biyometri uygulaması yapmadan vize vermemektedir.

HANGİ TİP VİZE ?

SubClass 600 Turistik gezi ve aile-arkadaş ziyareti sebebiyle alacağınız vize, size 3, 6 ya da 12 aya kadar Avustralya’ da kalma imkanı sağlar. Bu süre zarfında, başvurmuş olduğunuz bu vize ile kısa süreli kurslara katılabilir ve çalışma amacı dışında benzeri aktivitelerde bulunabilirsiniz

Eğer kısa süreli genel ticari ve resmi bir görüşme yapmak, bir iş görüşmesi ya da anlaşması yapmak, konferans, seminer, resmi ziyaretler gibi çalışmalar yapmak amacıyla Avustralya’ ya gitmek istiyorsanız, SubClass 400 geçici çalışma vizesine başvuru yapmanız gerekir.

SubClass 500 öğrenci vizesi başvurusu ile birlikte, diğer tüm vize başvuruları online olarak gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde hali hazırda öğrenci vizesi bulunan vatandaşlarımızın aileleri eğer Avustralya’ da yaşamını devam ettiren öğrencinin yanına yerleşmek isterse, yine aynı şekilde SubClass 500 öğrenci vizesine başvuru yaparak oturum alabilir.

Vize türlerinin tamamı, sistem üzerinden bilgi girişi yapılarak, IMMIACCOUNT yoluyla online başvuru yapmayı gerektirir. Sistem üzerinden yapılan başvurular ise öncelikli olarak değerlendirilmektedir.

Seyahat amacınıza uygun vize türünüzü size özel danışmanınız ile belirleyerek zamandan kazanmaya başlıyorsunuz. Tarafımızca özenle hazırlanacak olan başvuru dosyanız, sorunsuz bir şekilde alacağınız vizeye dönüştüğünde vizefix.com ayrıcalığı ile zamanınızı nakite çevireceksiniz.

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ ?

Vize başvurularınızın süreç yönetimi, vize başvurunuz tamamlanıncaya kadar size özel atanmış olan uzman danışmanınız takibinde olacağı için gereksiz zaman kaybı yaşamayacak ve en büyük red alma sorunlarından biri olan hatalı ya da yanlış evrak sunumu, hatalı vize statüsünde başvuru gibi basit hatalar sebebiyle ortaya çıkacak olan risk düzeyi minimum seviyeye indirgenmiş olacaktır. Kaybettiğiniz zamanı ölçebilecek bir para birimi yok, ama size zaman kazandıracak olan danışmanlarınız; işlemlerinizi sistem üzerinden, hiçbir evrağınızın aslını göndermenize gerek kalmadan, kargo ya da herhangi bir ulaşım ücreti ödemeden en kısa zamanda tamamlayarak hayal ettiğiniz yolculuğa çıkmanızda en iyi destekçiniz olacaklardır.

Küçük detaylar hayallerinizi ertelemesin! 0850 888 84 93 numaralı ücretsiz hattımızdan size uygun danışmanınızı belirleyerek vizefix.com farkıyla hayallerinize uçun! İyi Yolculuklar

ZAMAN NASIL İŞLİYOR ? :

Siz değerli vizefix müşterileri için zaman kaybedilen maddi ve manevi bir süreç olmaktan çıkıyor. Tarafımıza 0850 888 8493 numaralı ücretsiz hattımızdan ulaştığınız ya da BAŞVURU YAP linki üzerinden başvuru formu doldurduğunuzda artık sizler de vizefix’ in sınırsız seyahat özgürlüğüne ilk adımı atmış olacaksınız.

Sistemimiz üzerinde size özel dosyanız oluşturulmaya başlandığında, seyahat planınıza uygun bir randevu tarih ve saati belirleniyor. Ekstra kargo masrafı yok! Evraklarınızın aslı randevu gününüze kadar sizde kalıyor, tarafımıza sistemimiz üzerinden yönlendireceğiniz evraklarınız uygunluk denetiminden geçiriliyor ve siz vizenizi sorunsuz bir şekilde almış oluyorsunuz. İşte hayalleriniz bu kadar yakın, zaman bu kadar kısa!